Faktoring a wsparcie dla przedsiębiorstw w rozwoju nowych produktów

Usługa faktoringu nie ogranicza się wyłącznie do kwestii płynności płatniczej i bieżących spłat pojawiających się należności. Błyskawiczne finansowanie faktur jest także okazją do zbudowania ogromnej przewagi konkurencyjnej poprzez wprowadzanie nowych produktów, bez zbędnego oczekiwania. W jaki sposób faktoring wspiera przedsiębiorców, którzy planują rozszerzyć ofertę swych produktów oraz usług? Odpowiedź w dzisiejszym artykule! (więcej…)

więcej...
  • 0

Połknięcie karty przez bankomat – jak sobie z tym radzić?

Dla posiadaczy kart kredytowych i płatniczych bankomaty są naprawdę sporym ułatwieniem życia. W prosty sposób i bez wchodzenia do placówki bankowej można uzyskać niezbędną w niektórych sytuacjach żywą gotówkę. Wystarczy włożyć kartę do bankomatu, wystukać kwotę oraz kod PIN i z kieszonki wysuwają się grzecznie pieniążki. Wszystko proste i czytelne, problem jednak w tym, że bankomat jest automatem i nie zawsze te pieniądze się ukazują. Co gorsza, bywają sytuacje, w których wredny automat nie odda nawet karty. Co można i co należy wówczas zrobić oprócz wpadania w złość i konsternację? Jakie mogą być przyczyny takiego zachowania się bankomatu?

(więcej…)

więcej...
  • 0

Kiedy opłaca się wypłacać pieniądze z bankomatu?

Nie zawsze bankomatowe transakcje są dla nas opłacalne. Bardzo często wręcz nie możemy oprzeć się wrażeniu, że każda tego rodzaju transakcja to strata pieniędzy. Dlatego jeśli zastanawiacie się, czy warto wypłacać pieniądze z bankomatu, np. za granicą, warto, byście poznali wszystkie za i przeciw. (więcej…)

więcej...
  • 0

Jak wypłacić pieniądze z bankomatu w bezpieczny sposób?

Podczas pobierania gotówki z bankomatu należy pamiętać o bezpieczeństwie

Jeśli zamierzasz wypłacić znaczną sumę pieniędzy, skorzystaj z maszyny umieszczonej w lokalnym banku. Zmniejsza to prawdopodobieństwo kradzieży. Aby zwiększyć swoją pewność siebie, zaproś do siebie kogoś, kogo szanujesz. Upewnij się, że nikt z zewnątrz cię nie obserwuje. Po dokonaniu wypłaty przechowuj gotówkę w bezpiecznym miejscu, takim jak portfel lub portfel. Na ulicy nie licz pieniędzy.

Jak bezpiecznie korzystać z bankomatu?

Złodzieje wykorzystują obecne sposoby, aby uzyskać dane kart, takie jak instalowanie nakładek na touchpad i czytnik kart, a także małe kamery w bankomatach. Jeśli wygląd bankomatu budzi Twoje wątpliwości, skorzystaj z innego terminala. Bankomaty w bezpiecznych obszarach są mniej narażone na kradzież przez oszustów.

Podczas wprowadzania kodu PIN zakrywaj dłonią klawiaturę bankomatu. Nie zapisuj kodu na odwrocie karty ani na skrawku papieru w portfelu. …

więcej...
  • 0